به ماناخط، فروشگاه تخصصی لوازم خوشنویسی خوش آمدید

قوانین فروشگاه لوازم خوشنویسی ماناخط

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین شما (کاربر) و فروشگاه لوازم خوشنویسی ماناخط می باشد

ماناخط  طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات فروشگاه ماناخط را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از فروشگاه و یا عضویت در آن نماید.

هرگونه استفاده از سایت فروشگاه ماناخط ، اقدام به عضویت در فروشگاه ، ورود کاربر به سایت فروشگاه و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین فروشگاه ماناخط و ایشان توسط این قرارداد برقرار شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، نمی تواند از خدمات فروشگاه ماناخط استفاده کند .

این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط فروشگاه ماناخط و شما عزیزان خواهد بود .

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر ( شما ) و فروشگاه ماناخط محسوب می‏‌شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
تماس با پشتیبانی
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم